FİRMA KATEGORİLERİ

ARAMA SONUÇLARI

ARDÖ TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş.

ARDÖ TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş.

30 yılı aşkın tecrübemiz ile Ardo Tekstil müşteriye özel koleksiyonlar sunmaktadır. Hızlı üretim ve teslimat süreleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak hedeflenmektedir.2012 senesi itibariyle, Ardo modernize ettiği makine parkuru ile yeni fabrika sahasına geçmiştir. Tesisimiz 8500m2 açık, 5500m2 kapalı alanda Bursa’nın yeni gelişmekte olan sanayii bölgelerinden Hasanağa Sanayii Bölgesinde üretimine devam etmektedir.

SÜLEKLER TEKSTİL SAN. VE TİC. AŞ. – PİRRULA

SÜLEKLER TEKSTİL SAN. VE TİC. AŞ. – PİRRULA

Sülekler İplik; Sülekler Tekstil A.Ş. bünyesinde 2013 yılında İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçmiştir. Tesisimizde bükümlü iplik satışı ve fason büküm hizmeti verilmektedir.

SÜLEKLER İPLİK SAN. VE TİC. AŞ.

SÜLEKLER İPLİK SAN. VE TİC. AŞ.

1960 yılında ağaç takunya imalatıyla başladı. Salih, Sinan ve Kenan Sülek kardeşlerin birlikteliği ile 1993 yılında kurulan ve halen üretimi devam eden Ağaç Kaplama ve Kereste tesislerine ek olarak 2004 yılında Perdelik kumaş üretimi için Sülekler Tekstil A.Ş. şirketi kuruldu. Fantezi tül ve perdelik kumaş üretimi yapan tesis, 300cm. enin de aylık 150.000 metre tül […]

TEKMİS TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

TEKMİS TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Tekmis Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. 01 Ağustos 1984 tarihinde kurulmuştur. Zamanla kalite ve üretimi arttırıcı önlemler çerçevesinde yatırımlara karar vererek İnegöl Organize Sanayi Sitesinde 46.431 m2 alan üzerine 7.600 m2 dokuma, 12.880 m2 boya – baskı ve 520 m2’si yönetim binası olmak üzere toplam 21.000 m2 kapalı alana sahip olan üretim tesislerini kurmuştur. %95’i […]

POLİTEKS ENTEGRE PLASTİK VE TEKS. SAN. VE TİC.A.Ş.

POLİTEKS ENTEGRE PLASTİK VE TEKS. SAN. VE TİC.A.Ş.

Politeks A.Ş. 1984 yılında un, yem, şeker, gübre, vb.sektörlerinin ambalaj ihtiyacını karşılamak amacı ile polipropilen esaslı çuval üretimi yapmak üzere inegöl organize sanayi bölgesinde entegre bir tesis olarak kurulmuştur. Firma 1988 yılında şu anki yönetim tarafından devir alınmış ve günümüze hem kalite hem de teknolojik olarak gelişerek ulaşmıştır. 1988 yılında aylık 600.000 adet çuval olan […]

ORHAN KARAKOÇ TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş.

ORHAN KARAKOÇ TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş.

Tekstil sektörünün önde gelen firmalarından olan Orhan Karakoç Tekstil boyahane işletmesi 55.400 m² kapalı alana sahiptir. Boyahane işletmeleri ham kumaştan mamule kadar baskı ve düzboya olmak üzere üretimlerine devam etmektedir.

ÖZEL TEKSTİL İNŞ.SAN.LTD.ŞTİ

ÖZEL TEKSTİL İNŞ.SAN.LTD.ŞTİ

1940 yılında Mehmet ÖZEL tarafından kurulan ÖZEL TEKSTİL, sürekli büyüyen ve gelişen yapısı ile bugün 3. Kuşak tarafından yönetilen , uluslararası ve yurtiçi pazarlarda tanınan, adından söz ettiren , yenilikçi ve kaliteli ürün politikası ile kendisini bu pazarlarda kabul ettirmiş tamamen entegre bir dokuma kumaş üreticisi haline gelmiştir. ÖZEL TEKSTİL ,60 yıllık tekstil birikimini , […]

NUREL TEKSTİL APRE VE BOYA SAN.VE TİC.A.Ş.

NUREL TEKSTİL APRE VE BOYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Otomotiv yedek parça üretimini 1978 yılından itibaren sürdürmekte olan firma geçen zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmektedir.

MERHAS TEKSTİL TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT

MERHAS TEKSTİL TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT

1980 yılında kurulan MERHAS TEKSTİL TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tekstil üzerine faaliyet göstermektedir.

MARTELLİ TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş

MARTELLİ TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş

Martelli denim üretim, yıkama ve apre tesisidir. ISKO için sınırlı sayıda örnek çalışmalar ve lüks markalar için özel koleksiyonlar oluşturmaktadır. 25.000 metrekarenin üzerinde bir tesis ve 300’den fazla araştırma ve geliştirme uzmanından oluşan bir ekiple Martelli Türkiye, ayda 30.000 adet denim üretimi kapasitesine sahip.