ARAMA SONUÇLARI

ÖZDİRENÇ SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

ÖZDİRENÇ SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

ÖZDİRENÇ Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1991 yılında kurulmuştur. Üretim çeşitleri: Nötr Topraklama Dirençleri Motor Yolverme Dirençleri Dinamik Frenleme Dirençleri Rezistif & Reaktif Yükler Güç Dirençleri

NUSRET KLİMA NUSRET UTAŞ

NUSRET KLİMA NUSRET UTAŞ

Bursa Osmangazi’nin Gençosman semtinde 02 Ocak 1989 tarihinde, Mak. Müh. Nusret Ultaş tarafından mütevazı bir atölye olarak iş hayatına başlamıştır. Başlangıçta, ilk yapılan imalatlar, vantilatör ve sıcak hava operiyidir. Daha sonra vantilatör çeşitlerinin çoğalması ile beraber klima santralı imalatlara başlanmıştır.

NUKON LAZER MAKINA METAL SAN. VE TIC.A.Ş.

NUKON LAZER MAKINA METAL SAN. VE TIC.A.Ş.

2010 yılında kurulan NUKON Lazer Makina Metal San. ve Tic.A.Ş. Fiber lazer, plazma, su jeti, CNC alevli kesim makineleri, yükleme-boşaltma sistemleri gibi makine ve ekipmanlar geliştirilerek sanayinin hizmetine sunmaktadır.

MİSTAŞ MAKINA İMALAT SANAYI VE TICARET A.Ş.

MİSTAŞ MAKINA İMALAT SANAYI VE TICARET A.Ş.

MİSTAŞ A.Ş. 1974 yılında kaynak makinesi imal etmek üzere Türkiye`nin elektronik kumandalı kaynak makineleri yapan ilk mühendisi Türker Çilingir tarafından Bursa`da kurulmuştur. Firma CE ve DIN standartlarına uygun olarak 1000’i özel, 3000`den fazla her türlü makine ve elektronik sistemler üretmiştir. 1990 yılında ilk %100 yerli tasarım olan Kartezyen Robot Kaynak Makinesi de yine firma tarafından […]

MIZRAK AHŞAP İŞLEME MAKINELERI SANAYI VE TICARET A.Ş.

MIZRAK AHŞAP İŞLEME MAKINELERI SANAYI VE TICARET A.Ş.

1976 yılında planya imalatı ile makine sektörüne adım atan Mızrak Makine, ilerleyen süreçte Türkiye`nin en büyük organize sanayi bölgelerinden biri olan Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim Çeşitleri: KENAR BANTLAMA MAKİNELERİ, PANEL EBATLAMA, KAPI EBATLAMA, ÇİZİCİLİ YATAR DAİRE MAKİNELERİ

KARAN MAKİNA SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI.

KARAN MAKİNA SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI.

1989 yılında faaliyetlerine başlayan KARAN MAKİNA Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. MERMER – GRANİT İŞLEME MAKİNALARI CNC TEL KESME, DAİRE TESTERELİ KESME, DÜZ LAMA TESTERELİ KESME MAKİNALARI, TEK VE ÇOK KAFALI CİLA MAKİNALARI üzerine faaliyet göstermektedir.

İS-ME İZOLASYON HAVALANDIRMA TAAHHÜT SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

İS-ME İZOLASYON HAVALANDIRMA TAAHHÜT SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

Alışveriş Merkezleri,oteller,turstik tesisler,fabrikalar,hastahaneler,sinemalar için havalandırma,klima kanalları imalat ve montajı.Hava kanalı,sıcak su, soğuk su, kazan tesisatı izolasyonları.Tek sıra kanatlı menfez,çift sıra kanatlı menfez,damper,klepe,anemostat,slot difüzör imalat ve montajları.Havalandırma taahhütleri İS-ME DUCT (Kendinden flanşlı galvaniz kanal sistemleri),P3 DUCTAL (Ön izoleli alüminyum kanal sistemleri),Spiral kenetli kanal imalatı,klima santrali,çatı tipi klima,aspiratör,vantilatör montajları.

İNOKSAN MUTFAK SANAYI VE TICARET A.Ş.

İNOKSAN MUTFAK SANAYI VE TICARET A.Ş.

1980 yılında küçük ölçekli bir atölyede kurulan İNOKSAN, Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık’ın hayallerini büyütmesi ile bugün 20.000 m² kapalı alanda üretim yapan, son teknoloji ile donanmış bir fabrikada hizmet vermektedir. İNOKSAN, endüstriyel mutfak sektöründe ilklere imza atan yerel ve globalde güçlü bir sektör önderidir.

ERMAKSAN MAKINA SAN. VE TIC. A.Ş.

ERMAKSAN MAKINA SAN. VE TIC. A.Ş.

Ermaksan; sac işleme makineleri sektöründe 96.000 m2’lik modern üretim tesislerinde, 800 ün üzerinde yüksek teknolojiye sahip makineler üreten bir sanayi kuruluşudur. 10.000 m2 alanda Fiber lazer teknolojileri, yeni makine modelleri; Endüstri 4.0 uygulamaları ve 3D yazıcı (eklemeli imalat) makinesi gibi geleceğe yönelik AR-GE çalışmaları sürdürülmektedir.