ARAMA SONUÇLARI

KONFİDA AMBALAJ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

KONFİDA AMBALAJ TEKSTİL SANAYİ  VE TİCARET A.Ş.

2005 yılında kurulan KONFİDA AMBALAJ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Silindirik Kağıt Bobin, Kağıt Masura ve Kağıt Köşebent Tasarımı, Üretimi, Satış ve Pazarlaması üzerine faaliyet göstermekttedir.

BUR-KUT AMBALAJ SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

BUR-KUT AMBALAJ SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

BUR-KUT AMBALAJ SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ. oluklu Mukavva Kutu & Koli üretimine 2004 yılında Bursa’da başlamıştır. Firma 10.000 m2 kapalı alanda yıllık 10.000 ton üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

BASTAŞ BURSA AMBALAJ SANAYI VE TICARET A.Ş.

BASTAŞ BURSA AMBALAJ SANAYI VE TICARET A.Ş.

1974 yılında gri karton üretmek amacıyla Bisaş A.Ş. tarafından kurulmuştur ve aynı yıl üretime geçmiştir. BASTAŞ’ın imalat süreci atık kağıtların geri kazanımı, ayrıştırılması temizlenmesi ile başlar ve üretim sonucunda bobin veya ebatlanmış olarak karton ürününe dönüştürürlür.

ANL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ OTOMOTİV SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ANL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ OTOMOTİV SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

2004 yılında kurulan ANL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ OTOMOTİV SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Otomotiv, beyaz eşya, inşaat, marin, elektronik optik sektörlerine yönelik aşındırma,yapıştırma ve yalıtım konularında ihtisaslaşan ANL,(kiss-cut),Die cut ve benzeri prosesleri kullanarak müşteri ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılayan, fonksiyonel endüstri çözümleri üretir.